11. kolo Divize C: FK Česká Třebová - TJ Sokol Živanice 0:2 (0:1)

19.10.2014 18:18

FK Česká Třebová - TJ Sokol Živanice 0:2 (0:1).

ŽIVANICE: Knobloch - Buriánek, Novák, Ferčák, Poděbradský - Novotný, Gorol, Polák, Kakrda – Janecký (90. Ráliš), Vágner (79. Pavlásek). BRANKY: 3. a 49. Vágner. ROZHODČÍ: Mrkáček. ŽK: 2:0. DIVÁCI: 280.

Živanice předvedly parádní vstup do utkání. Ve 3. minutě Janecký zpracoval Gorolův pas pro Vágnera, jenž prostřelil brankáře. Domácí sázeli především na důraznou hru a k ohrožení živanické branky se dostávali ze standardních situací. Živanice lépe kombinovaly a vytvářely si více šancí. Na začátku druhého poločasu znovu Janecký přistrčil míč Vágnerovi, který obešel obránce a překonal českotřebovského brankáře podruhé. Domácí se snažili tlačit dopředu, ale hráči Živanic pracovali zodpovědně. Po jednom z nejlepších podzimních Výkonů si odvezli další tři body. Napsal o utkání Týdeník Pernštejn. „Věděli jsme, že nás čeká nepříjemný soupeř, který zatím překvapil slušnými výsledky. Průběh hry byl ale jednoznačný a myslím, že můžu říci, že jsme, až na několik ojedinělých momentů, měli utkání ve svých rukou. Tři body tak beru jako zasloužené. Nyní se musíme koncentrovat na další nepříjemné venkovní utkání ve Dvoře,“ řekl po utkání kapitán Sokola Michal Ferčák