12. kolo Divize C: TJ Dvůr Králové - TJ Sokol Živanice 0:2 (0:1)

27.10.2014 11:49

TJ Dvůr Králové nad Labem - TJ Sokol Živanice 2:1 (1:0)

ŽIVANICE: Volšík - Buriánek, Novák, Ferčák, Poděbradský – Novotný (86. Mocanu), Gorol, Polák, Kakrda - Janecký (43. Pavlásek), Vágner (73. Ráliš). BRANKY: 41. a 70. Vaníček (druhá z penalty) - 89. Polák z penalty. ROZHODČÍ: Vlček. ŽK: 2:1. DIVÁKŮ: 200.

Po vítězné sérii Živanic přišel jeden z nejslabších výkonů sezony a prohra ve Dvoře Králové. Šance Kakrdy či Janeckého zůstaly nevyužity. Potom se důraznější domácí hráči dostali do vedení ve 41. minutě z brejku, který zakončil Vaníček. Dvůr se pak zatáhl a Živanice se těžko dostávaly přes obranný val soupeře. Domácí zvýšili v 70. minutě z penalty a potom si již vítězství nenechali vzít. V předposlední minutě byla za faul na Poděbradského nařízena penalta, kterou proměnil Polák. Poslední dlouhé nákopy již k vyrovnání nevedly. Napsal o utkání Týdeník Pernštejn.