14. kolo Divize C: FK Turnov - TJ Sokol Živanice 1:3 (0:0)

13.11.2017 14:32

FK Turnov - TJ Sokol Živanice 1:3 (0:0)

ŽIVANICE: Ptáček - Polák, Ferčák, Zdeňka (46. Novák), Motyčka - D. Pánek, Herzán, Gorol (69. Bukač), Hundák (88. F. Pánek) - Kakrda, Ujec.

BRANKY: 63. Kordík - 56. a 57. Ujec, 71. Kakrda. ROZHODČÍ: Erlebach - Tryzna, Martínek. ŽK: 2:1. DIVÁKŮ: 160

Domácí potřebují body jako sůl a v první půli si vytvořili tři slibné gólové příležitosti, které ale mařil gólman Ptáček a svůj tým tak výrazně podržel.

Po změně stran hosté přidali na obrátkách, útočník Milan Ujec v rozmezí dvou minut zajistil svému týmu dvougólový náskok. Domácí hrozili jen ze standardek, ale v 63. minutě Kordík jim vykřesal jiskřičku naděje. Hosté však další průběh kontrolovali a v 71. minutě Kakrda pojistil tříbodový zisk svého týmu třetím gólem a další průběh zápasu si pohlídali.