28. kolo krajského přeboru: TJ Sokol Živanice – SK Vysoké Mýto 0:3 (0:3)

03.06.2013 18:20

TJ Sokol Živanice – SK Vysoké Mýto 0:3 (0:3)

ŽIVANICE: Hlouš (46. Šutovec) – Michal, Ferčák, Trupl, D. Černík - Beran, J. Černík, Jedlička, Klouda – Pecivál (70. Perlík), Kořínek . ROZHODČÍ: Hořínek. ŽK: 0:1. BRANKY: 10. Konečný, 17. a 22. M. Dvořák. DIVÁKŮ: 70.

První branka padla už po deseti minutách ze standardky, kdy pálil ze vzdálenosti 25 metrů Konečný a  Mýto bylo na koni. Uběhlo jen pár minut a hosté vedli už 3:0, když se dvakrát prosadil vysokomýtský Dvořák. Mýto však nepřestávalo útočit a hosté si vytvořili dalších pár gólových šancí. Hřiště připomínalo, díky vytrvalému dešti, bazén a voda létala na všechny strany. Za domácí se pokoušeli prosadit Pecivál, Klouda a Beran. Mýto udělalo zásadní krok do divize, Živanice mohou sobotnímu hostovi oplatit prohru v rámci pohárového finále. Finále Poháru předsedy KFS mezi Sokolem Živanice a SK Vysoké Mýto bude mít výkop ve čtvrtek 6.6.2013 v 18:00 na hřišti v Lázních Bohdaneč.  (JŠ)