9. kolo Divize C: SK Vysoké Mýto - TJ Sokol Živanice 0:1 (0:0)

06.10.2014 18:13

SK Vysoké Mýto - TJ Sokol Živanice 0:1 (0:0)

ŽIVANICE: Knobloch – Buriánek (68. Mocanu), Novák, Ferčák, Poděbradský - Novotný, Gorol (90. Netuka), Polák, Vanžura (87. Pavlásek) - Kořínek, T. Kakrda (81. Ráliš). BRANKA: 58. Polák. ROZHODČÍ: Fojtík. ČK: 1:0 (43. Konečný). ŽK: 2:2. DIVÁKŮ: 150.

Sokol se ve Vysokém Mýtě představil jako ambiciózní tým a domácí jednoznačně přehrával, avšak v koncovce vycházel opět na prázdno a v první půli stály za povšimnutí pouze dvě šance Jirky Kořínka, které však v síti domácích neskončily. V závěru poločasu byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Konečný.

Ve druhé půli se Vysoké Mýto zaměřilo hlavně na obranu a sázelo na rychlé protiútoky. O parádní brejk se však postarali Živaničtí, Gorolův dlouhý pas přes půl hřiště zachytil Buriánek a přiťukl Polákovi, který obstřelil gólmana a otevřel skóre utkání – 0:1. Na mýtskou branku se následně řítil jeden útok Sokola za druhým, avšak koncovka opět vázla. Po kvalitním výkonu však Sokol dovedl zápas k vítěznému konci a z Vysokého Mýta veze zaslouženě tři body za nejhubenější výhru. V sobotu 11. 10. 2014 doma přivítáme Týniště, které v posledním kole přehrálo doma Českou Třebovou 1:0 a poskočilo ze dna tabulky na 14. místo.