Přípravná utkání zatím na jedničku, ostrý start čeká Sokol již tuto sobotu!

23.07.2014 17:59

Spanilá přípravná jízda Živanic pokračuje. TJ Sokol Živanice si v úterý 22. 7. 2014 poradil s dalším regionálním soupeřem, tentokrát v Holicích s tamním týmem (KP Pardubického kraje), kde Sokol vyhrál 5:2 (1:1), branky vstřelili: 2x Gorol, Mládek, Buriánek z penalty a Krejčík. „Prvních dvacet minut bylo z naší strany mírně řečeno nevýrazných, vlastně celý první poločas se nám příliš nepovedl. Ve druhé půli jsme přidali a začalo to tam padat“, uvedl po utkání Michal Ferčák.

Připomeňme, že Sokol již uspěl ve Vysokém Mýtě (12. 7. 2014), kde vyhrál 4:2 (branky: Kakrda, Kořínek, Ráliš a Janecký) a o týden později 19. 7. 2014 uspěl i v přátelském utkání s Kutnou Horou, kde Sokol vyhrál 4:1 (branky: 2x Kakrda, Buriánek z penalty a Kořínek).

Již tuto sobotu 26. 7. 2014 Živanice nastoupí do prvního kola Poháru České pošty, výkop utkání v České Třebové je v 17:00. Vítěz tohoto utkání se pak ve druhém kole poháru střetne s vítězem utkání Vysoké Mýto - Letohrad. Postup do třetího kola pak představuje lákavou fotbalovou lahůdku, neboť do tohoto kola je nasazena AC Sparta Praha.