Přípravné utkání: FK Čáslav – TJ Sokol Živanice 0:1 (0:0)

12.01.2015 17:11

ŽIVANICE: Volšík (46. Knobloch) - Buriánek, Novák, Pavlásek, Novotný - Ráliš, Mocanu (69. Janecký), Polák, Janecký (46. Wirth) - Kořínek, Kakrda. Trenér Josef Košátko. BRANKA: 83. Kořínek.

První přípravné utkání sehrál Sokol na půdě třetiligového FK Čáslav. Domácí k utkání nastoupili pouze se čtyřmi hráči základu A-mužstva a svůj tým doplnili o mladíky a hráči rezervy. První poločas nepřinesl mnoho akci, hrálo se opatrně a oba brankáři byli téměř bez práce. Ve druhé půli se zastřelováním začali domácí, ale po dvakráte stříleli vedle živanické branky. Za Sokol měl první branku na kopačce Kořínek, který nejprve pálil vedle a později po rohu nemířil přesně hlavou. Byl to však právě Jirka Kořínek, který poklidné přátelské utkání rozhodl, psala se 83. minuta utkání - 0:1. V samém závěru zápasu ještě domácí gólman likvidoval Janeckého průnik, a tak utkání skončilo jen nejtěsnějším rozdílem.