Ze Dvora vezeme bod, sahali jsme však po třech!

31.10.2016 09:53

TJ Dvůr Králové - TJ Sokol Živanice 2:2 (1:2), na penalty 4:1

ŽIVANICE: Volšík - Buriánek, Motyčka, Sůra, Norek - Kakrda, Gorol, Polák, Hundák (80. O. Ujec) - M. Ujec (73. Janecký), Petrus.

BRANKY: 43. Podolník, 62. Hruška - 8. a 22. Petrus. ROZHODČÍ: Hocek. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (39. Motyčka). DIVÁKŮ: 250.

V prvním poločasu zahodili hosté několik velmi dobrých příležitostí, přesto šli do vedení Petrusem již v 8. minutě. Stejný hráč pak z pětadvaceti metrů vymetl z šibenice domácí branky všechny královodvorské pavouky a Živanice vedly už o dva góly! Na konci první půle mohl všechno rozhodnout Kakrda, ale sám v úniku nedal. Ve stejné minutě pak domácí snížili.

Dvůr ve druhé půli tlačil, až se nakonec dobral k vyrovnání. „Určitě jsme měli na vítězství. Kdyby nebylo zbytečného vyloučení na naší straně, tak jsme neprohráli,“ nechal se slyšet vedoucí týmu hostí Richard Polák. Penalty pak byly zcela v režii domácích, kteří proměnili všechny.