Živanická pevnost 2014 poprvé padla, píše Pardubický deník

15.09.2014 12:31

Magnet kola: Živanice – Ústí nad Orlicí 0:1
Únava doběhla Živanice. Domácí absolvovali třetí zápas v šesti dnech a v utkání s lídrem jim chyběla šťáva. Na konci první čtvrthodiny zahrávalo Ústí roh a Souček nekompromisně hlavou zavěsil. Po změně stran domácí přidali, ale Kořínek obě šance spálil. Nejdříve v 65. minutě trefil gólmana a v 72. minutě ho Mareček vychytal. Živanice tak poprvé doma v kalendářním roce 2014 prohrály.
Fakta – branka: 15. Souček. Rozhodčí: Cupl (Klatovy). ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

TJ Sokol Živanice: Knobloch – Novotný (64. Pavlásek), Novák, Ferčák, Poděbradský – Buriánek (64. Mocanu), Gorol, Polák (86. Ráliš), Janecký (46. Vanžura) – Kořínek, T. Kakrda.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Mareček – Kaláb, Felgr, David, Tomášek – Kovář, Brabec, Vaňous, Langr – Souček (89. Hudec), Falta.