13. kolo Divize C: TJ Sokol Živanice - TJ Spartak Chrastava 7:3 (3:3)

04.11.2017 17:44

TJ Sokol Živanice - TJ Spartak Chrastava 7:3 (3:3)

ŽIVANICE: Ptáček - Novák (46. D. Pánek), Ferčák, Zdeňka, Motyčka - Kakrda (82. F. Pánek), Gorol, Herzán, Polák (86. Trupl) - Hundák, Ujec (69. Bukač).

BRANKY: 21. Kakrda, 23. Gorol, 41. Hundák, 74. Bukač (pen.), 76. D. Pánek, 77. Bukač, 82. Motyčka - 13. a 27. Kouba, 33. Henzl. . ŽK: 0:1. ROZHODČÍ: Vojtěch - Tryzna, Svoboda. DIVÁKŮ: 130.

Hosté s kapitánem Jiřím Štajnerem (41 let) měli podporu svých příznivců v hledišti a v první půli byli s průběhem utkání spokojeni. Domácí neoplývali jistotou v obranné fázi a hosté rychlými protiútoky, které režíroval načasovanými přihrávkami Štajner, dělali domácím velké problémy. Ujali se vedení gólem Kouby, jehož vyslal do šance Štajner. Nakonec se domácí dočkali - po rohu Hundáka vyrovnal Kakrda - 1:1 a o chvíli později si srovnal míč na kopačce Gorol a nádhernou střelou jej poslal do šibenice - 2:1. Jenže obrat ve vývoji skóre netrval dlouho - po přečíslení vyslal Štajner do gólové šance Koubu a ten nezaváhal - 2:2. A bylo hůř. Nejprve velkou šanci spálil M. Rozmajzl a další příležitost Henzla hosté využili - 2:3. Naštěstí ještě do poločasu skóre srovnal Hundák - 3:3.

Po změně stran domácí poslali do boje D. Pánka a Polák se stáhnul na post pravého obránce. Obezřetnost v zadních řadách byla na místě, hosté se už do šancí nedostávali, naopak v 66. min. se dostal do vyložené šance Ujec, ale gólmana Ziku neprostřelil. V 74. min. po velkém závaru před brankou hostí byl v šanci faulován Kakrda a pokutový kop proměnil Bukač - 4:3. O dvě minuty později D. Pánek nastřelil jednoho z bránicích zadáků a míč doputoval popáté do sítě Ziky. Opaření hosté o minutu později znovu inkasovali, po akci Kakrdy se střelecky prosadil opět Bukač - 6:3. Domácím spadl kámen ze srdce, hosté se sesypali. A to ještě jednou inkasovali - po centru Poláka skóroval zblízka Motyčka (7:3).