19. kolo Divize C: Náchod - Živanice 1:1

05.04.2010 11:51

Náchod – Živanice 1:1 (0:1)

ŽIVANICE: Mareček – Mocanu, Vrážel,  Hrmo, Podlipný - Balog, Melechovský, Gorol, Jedlička - Merganc, Kaciáň. Trenér: Rostislav Macháček.  NÁCHOD: Kobos– Nejman,  Hubka, Škoda, Rompotl –Jirman ( 55. Srkal), Vít, Belák,Malý ( 65. Sedláček)  – Jandík,  Šorfa. Branky:  Jandík – Gorol. Rozhodčí:  Mareš - Garaja, Svoboda ŽK: 2:1. ČK: 1:0( Jandík). Diváků: 400

Už ve 2. minutě utkání pronikl Merganc domácí obranou a byl zastaven až faulem domácího Hubky. Následný trestný kop zahrával Gorol,  ale s jeho dělovkou si poradil Kobos. Ve 4. minutě nebyl domácím pro ofsajd uznán gól. O pár minut později to však již bylo regulérně 1:0, skóroval aktivní Jandík. Poté byl míč častěji na kopačkách Živanic, ale domácí dobře bránili a nepouštěli soupeře do žádných šancí a naopak hrozili z nebezpečných brejků. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu , jako ten první. V 80 .min. se zbavil dvou protihráčů Gorol a z 25 m vyslal nechytatelnou dělovku, která skončila za zády bezmocného Kobose.  V 90 . min. hosté mohli jít do vedení a jejich střela olízla tyč domácí svatyně. V nastaveném čase se naopak mohli  radovat domácí, ale střela Šorfy jen těsně minula  tyč živanické branky. V poslední minutě nastaveného času byl po druhé žluté kartě vyloučen Jandík.