22. kolo Divize C: FK Čechie Vykáň - TJ Sokol Živanice 2:6 (1:2)

23.04.2018 08:19

FK Čechie Vykáň - TJ Sokol Živanice 2:6 (1:2)

ŽIVANICE: Ptáček - Polák, Zdeňka, Ferčák, Motyčka - Kakrda, Gorol, Herzán (74. Buriánek), Hundák (87. Novotný) - Petrus (82. F. Pánek), Ujec (75. D. Pánek).

VYKÁŇ: Janda – Beneš, Reiter (72. Olmr), Kubek, Dimarco (65. Říha) – Vobořil, D. Jarolím, Koutenský, Kočí (60. Dlouhý) – Žampa (68. Moravec), Dalekorej.

BRANKY: 12. Dalekorej, 50. D. Jarolím - 46., 65. a 79. Gorol, 9. Herzán, 31. Ferčák, 61. Kakrda. ŽK: 1:2. ROZHODČÍ: Kovářová, Mitenr, Pekař. DIVÁKŮ: 150.

Živanická sestava doznala oproti předchozím zápasům nezbytné korektury a do Vykáně se vedoucí celek tabulky vypravil s touhou po tříbodovém zisku. V 9. minutě otevřel skóre Herzán 0:1, ale Čechie o chvíli později ze standardky vyrovnala. Po půlhodině hry po rohu Hundáka se hlavou prosadil Ferčák - 1:2. Ve vyrovnaném boji bylo k vidění hodně osobních soubojů.

Hostím se povedl vstup do druhé půle. Hned ve 46. minutě se trefil Gorol - 1:3, ale o čtyři minuty později skóroval zkušený D. Jarolím - 2:3. V 61. minutě ale po centru Petruse skóroval Kakrda - 2:4 a to byl hodně důležitý gól. O chvíli se přesně trefil po druhé v utkání Gorol a to nezvykle „pravačkou“ - 2:5… Domácí kondičně poněkud “odcházeli“ a tak dvanáct minut před koncem již v pohodové atmosféře uzavřel brankový účet zápasu střelecky disponovaný Gorol - 2:6 a zkompletoval si tak svůj hattrick.