26. kolo Divize C: TJ Dvůr Králové - TJ Sokol Živanice 2:1 (1:1)

TJ Dvůr Králové nad Labem - TJ Sokol Živanice 0:1 (0:0)

DVŮR KRÁLOVÉ: Kobos – Picha, Kruliš (82. Janouch), Macháček, Tomeš – Vitebský (75. Knespl), Tauchman, O. Vaníček (46. Podolník), Křížek – Hruška (88. J. Dvořák), O. Ujec.

ŽIVANICE: Vašíček - Buriánek, Zdeňka, Ferčák (46. Novotný) - Polák (89. F. Pánek), Gorol, Herzán, Hundák - Kakrda, D. Pánek (64. M. Ujec).

BRANKA: 84. Kakrda. ŽK: 1:2. ROZHODČÍ: Pastyřík – Mudra, Pálek. DIVÁKŮ: 358.

K utkání neodjel gólman Ptáček (nemoc), ale mladý Vašíček svůj tým výrazně podržel a zasloužil se o tříbodový zisk, když v závěru zmařil velkou šanci domácích a jednou mu pomohla i tyč. Hosté šli za svým cílem a vytvořili si řadu slibných gólových šancí, největší měl Zdeňka na malém vápně. Další příležitost měli Herzán a Hundák. Domácí měli velkou šanci ve 36. min., ale střelu Křížka Vašíček bravurně vytáhl.

V poločase si při rozcvičení natrhl Ferčák sval a do hry šel Novotný a na stopera se přesunul Motyčka. Živanice měly i ve druhé půli více šancí, ale gólově se prosadili až šest minut před koncem, když Gorol trefil záda Kakrdy a odražený míč skončil v síti - 0:1. Domácí měli ještě dvě velké šance, ale Vašíček skvěle zachránil.