28. kolo Divize C: TJ Spartak Chrastava - TJ Sokol Živanice 1:7 (1:5)

04.06.2018 07:53

TJ Spartak Chrastava - TJ Sokol Živanice 1:7 (1:5)

ŽIVANICE: Vašíček - Buriánek (82. Trupl), Zdeňka, Motyčka, Polák - Kakrda, Gorol (79. Novotný), Herzán, Hundák (71. Petrus) - Ujec (71. Staněk), D. Pánek (75. F. Pánek).

BRANKY: 13. Beneš - 15., 18. a 48. z pen. D. Pánek, 20. a 70. Hundák, 29. a 38. Ujec. ROZHODČÍ: Mudra. DIVÁCI: 150. BEZ KARET.

Domácí celek vedený kapitánem Štajnerem se ve 13. minutě ujal vedení Benešem, ale o dvě minuty později výkop gólmana Vašíčka vysunul do úniku D. Pánka a bylo srovnáno - 1:1. O dvě minuty později D. Pánek skóroval podruhé po asistenci od Kakrdy 1:2. V 19. minutě poslal Gorol do šance Hundáka a ten pohotově poslal na - 1:3. Ve 29. minutě skóroval Ujec, jemuž na gól asistoval D. Pánek a ve 37. minutě zvyšoval znovu Ujec na 1:5.

Po přestávce by ve vápně faulován D. Pánek a nařízenou penaltu bezpečně proměnil - 1:6. Brankový účet zápasu uzavřel Hundák (pravačkou) - 1:7. Zbytek zápasu již Živaničtí dohrávali v eufórii neboť bylo jasné, že tříbodový zisk v Chrastavě bude mít postupové balení. Pozápasová radost byla nebetyčná!