6. kolo Divize C: FK Kolín - TJ Sokol Živanice 1:2 (1:1)

18.09.2017 09:44

FK Kolín - TJ Sokol Živanice 1:2 (1:1)

ŽIVANICE: Vašíček - Buriánek, Zdeňka, Ferčák, F. Pánek – Kakrda (90. Novák), Gorol, Herzán, Polák - Ujec (82. Bukač), Petrus (74. D. Pánek).

BRANKY: 16. Vácha - 27. Gorol, 54. Buriánek. ROZHODČÍ: Švorc. ŽK: 1:1. DIVÁKŮ: 170.

Úvod zápasu patřil domácím, kteří využili zaváhání obranné řady Sokola a kolínský Vácha zajistil vedení 1:0. Kolínští se však neradovali dlouho. Po zbytečném faulu přišel trest v podobě přímého kopu, kterého se zhostil Gorol. A více než bravurně! Z dobrých 25 metrů zavěsil, aniž by dal hráčům ve zdi či brankaři šanci na zvrat – 1:1. Do konce první půle se již příliš zajímavého neudálo, přesto se dá říci, že více ze hry měly Živanice.

Konečný stav byl stanoven po ani ne deseti minutách druhé půle, když Gorol přesně centroval po vápna, kde číhal perfektně postavený Buriánek, který neváhal a míč uklidil za Blahovcova záda – 1:2. V dalším průběhu hry měli hosté míč pod kontrolou a zápas s přehledem dovedli do vítězného konce.                                    (JŠ)