10. kolo Divize C: FK Letohrad - TJ Sokol Živanice 2:1 (0:1)

17.10.2016 11:10

FK Letohrad - TJ Sokol Živanice 2:1 (0:1)

ŽIVANICE: Volšík - Buriánek, Sůra, Ferčák, Motyčka – Kakrda (85. Hundák), Polák, Herzán, Norek - Petrus (74. Janecký), M. Ujec (81. O. Ujec).

BRANKY: 78. Štěpán, 90.+1. Linhart - 11. Buriánek. ROZHODČÍ: Pekař. ŽK: 4:0. DIVÁKŮ: 200.

Živanice byly v sobotu odpoledne v Letohradu lepší, ovšem vítězství si domů přesto nepřivezly. Už v 11. minutě šly do vedení šťastným gólem při centru a další tři tutovky ještě zůstaly nevyužity. Přestože utkání směřovalo k tomu, že si Sokol dokráčí pro tři body, deset minut před koncem domácí vyrovnali. „Letohrad vyrovnal hlavou po centru. Jejich standardky byly velice nebezpečné a oni z nich dost těžili,“ nechal se slyšet vedoucí týmu Živanic Richard Polák. Vítězná branka Letohradu pak přišla v nastaveném čase poté, co domácí gólman dlouhým kopem vybídl Linharta, který zhruba z osmi metrů nedal Volšíkovi šanci. „Utkání by více slušela remíza,“ dodal Polák.

uvedl o utkání Týdeník Pernštejn (17.10.2016)