Opět 2:1 - tentokrát vítězně pro Živanice

07.02.2011 15:22

Sokol Živanice - Jiskra Heřmanův Městec 2:1 (0:1)

Sestava Živanic: Mareček – Žák, Vrážel, Macháček, Michal – Gorol, Janecký, Kaciáň, J. Jedlička – J. Černík, Balog. Střídali: V. Černík, Trupl, Hanovec, Moravec, Čech, T. Jedlička.  Branky Živanic: J. Jedlička, Gorol.

Opět stejným výsledkem, tentokrát však vítězně pro Živanice, skončilo čtvrté kolo chrudimského turnaje. Živaničtí fotbalisté se utkali s druhým týmem tabulky I. A třídy. První půle se však příliš nevyvedla a po zaváhání obrany, po povedené útočné akci, se ještě papírově slabší sopupeř dokázal ujmout vedení v prvním poločase, ale druhá půle už byla pevně v režii Živanic a dvěma góly dokázaly zvrátit výsledek utkání na svojí stranu. V rámci turnaje jsme tak zaznamenali teprve první bodový zisk! Sokol tímto utkáním zakončil celovíkendové soustředění, které probíhalo v domácím prostředí živanického areálu.

V pátem kole turnaje se v neděli 13.2.2011 v 15:00 utkáme s SK Libčany, které ve čtvrtém kole přerušily sérii výher a podlehly Třemošnici 1:5.