Potřetí těsná prohra 1:2 v Chrudimi

31.01.2011 09:15

AFK Chrudim – Sokol Živanice 2:1 (0:0)

CHRUDIM: 1. poločas: Mrázek – Klíma, Dvořáček, Radouš, Mastík – Beneš, M. Holub, O. Merkl, Kopecký – Michalec, Kroutil, 2. poločas: Hlouš – Klíma, Linhart, Radouš, Adámek – Malinský, Vodrážka, Vladyka, Vágner – R. Holub, Vácha. ŽIVANICE: V. Černík – Žák, Vrážel, Macháček (46. Moravec), Michal – Čech (70. Trupl), Gorol, J. Jedlička (55. Mocanu), Janecký – Balog (70. Koch), J. Černík (55. T. Jedlička). BRANKY: R. Holub, Radouš – Gorol.

Jakoby byl letošní ročník chrudimského zimního turnaje začarovaný. I napotřetí prohrály Živanice těsně 1:2. Tentokrát se utkali soupeři, kteří se ještě v minulé sezoně utkávali v divizi. Zejména první poločas přinesl pohledný fotbal. Rozhodl však až samý závěr utkání, kdy se Chrudimští nejdříve dostali do dvoubrankového vedení a za Živanice už jen stihl korigovat Gorol, který uzavřel na obligátních 1:2. Živanice tak ještě nedokázaly v přípravě bodovat a připsaly si již celkově čtvrtou prohru (prohra 1:3 s Hradcem Králové B - mimo chrudimský turnaj).

Živanice jsou tak s 0 body (3:6) zatím poslední v tabulce turnaje 8 regionálních týmů. První jsou zatím SK Libčany 9 b. (14:5),  dále Tremošnice 9 b. (12:3) a třetí je AFK Chrudim 6 b. (6:5). Ve čtvrtém kole turnaje  v neděli  6.2.2011 v 15:00 narazíme na Heřmanův Městec, který se třemi body (8:14) prozatím okupuje šestou příčku turnaje.                                                                      (JŠ)