Příprava: Slatiňany - Živanice 1:7

05.03.2010 14:13

Slatiňany – Živanice 1:7 (1:1). Branky Živanic: 49. a 74. Melechovský,  60. a 86. Merganc 16. Gorol, 53. Hrmo, 66. Černík. ŽIVANICE: Mašek, Hrmo, Ferčák, Mocanu, Podlipný, Gorol, Melechovský, Janecký, Jedlička, Kaciáň, Balog, střidali: Černohubý, Černík, Merganc.

21. února 2010, Chrudim. Slatiňany byly živanickým fotbalistům soupeřem pouze prvních 20 minut. V první půli ještě dokázali domácí hráči odolávat útokům hostů, ale v druhé již nedokázali se soupeřem držet krok. Ale pěkně popořadě. První rozvlnili síť hráči Slatiňan, když se prosadili střelou z 20 metrů pod víko. Pak už hráli a skórovali pouze živaničtí. Už v 16. srovnal střelou k tyči Gorol. Tímto výsledkem taky první poločas skončil. V druhé půli však rozjeli hosté střelecký brankostroj a šesti góly dali výsledku konečnou (a hrozivou) podobu. Dvěma góly se na vítězství podíleli záložník Melechovský a útočník Merganc.