Připrava: Živanice - TJ Valy 6:1

12.03.2010 16:47

Živanice – TJ Valy  6:1 (3:1). Branky: Merganc 2, Melechovský 2, Gorol, Jedlička - Bažant.

Sestava Živanic: Mašek, Hrmo, Ferčák, Mocanu, Vrážel, Podlipný, Gorol, Melechovský, Jedlička, Kaciáň, Merganc, střídali: Balog, Černík, Peterka.

Sestava Valů: Jirouš, Zelenka, Polák, Zetek, Pulpán, Kolman, Hudec, Perlík, Hudec, Budinský, Bažant, střídal: Jelínek.

K poslední generálce před začátkem jarní části divize C si fotbalisté Žvanic přizvali zástupce I. A třídy TJ Valy. Hosté se v podzimní části krajské soutěže s pouhými čtyřmi výhrami spíše trápí. Díky pozdějšímu začátku se zápas hrál na dva zkrácené poločasy po 30 minutách. Skóre otevřel hned v úvodu rychlonohý útočník domácích Merganc. Odpověď Valů však na sebe nenechala dlouho čekat, Bažant projel zkoprnělou živanickou obranou jako nůž máslem a nemilosrdně zakončil. Rozpačitost v domácí obraně se projevovala i v dalším průběhu zápasu, nicméně Valům se již další úspěch zaznamenat nepodařilo. Na druhé straně se však rozjel brankostroj a domácí dokázali za hodinu zápasu nastřílet dalších pět gólů. Za povšimnutí stál výkon aktivního mladíka Melechovského, který potvrdil, že bude na jaře oporou živanické střední řady.