Přípravné utkání: FC ŽĎAS Ždár nad Sázavou – TJ Sokol Živanice 1:2 (1:1)

05.02.2018 08:21

FC Žďas Ždár nad Sázavou - TJ Sokol Živanice 1:2 (1:1)

ŽIVANICE: Ptáček - Buriánek, Zdeňka (46. Staněk), Ferčák (46. Trupl), Motyčka - Polák, Herzán, Gorol (46. F. Pánek), Hundák (46. D. Pánek) - Kakrda, Ujec. (Hosté bez nemocného Bukače a Novotného. Kakrda).

BRANKY: 4. Vitásek - 22. T. Kakrda, 79. Polák. ČK: 1:2 (32. Nedvěd - 32. Zdeňka a 70. Kakrda).

Domácí šli v úvodu do vedení, ale hosté ve 23. minutě skóre srovnali. Po pěkné akci Ujce se střelecky prosadil T. Kakrda. Rozhodnutí padlo až ve druhé půli. To se v 77. minutě parádně povedl Polákovi volný přímý kop a tato gólová trefa rozhodla o živanické výhře, když oba týmy měly ještě po jedné gólové šanci.

Před tureckým soustředěním se Živanice v sobotu 10. února střetnou v Hradci Kralové s tamní juniorkou. Začátek v 10:15 hodin.