V dalším přípravném utkání prověřil sílu Sokola srbský FK Jedinstvo Ub!

20.02.2018 11:33

FK Jedinstvo UB - TJ Sokol Živanice 2:1 (2:0)

ŽIVANICE: (1. poločas) Vašíček - Buriánek, Staněk, Ferčák, Novotný - Trupl, Gorol, Polák, F. Pánek - Bukač, D. Pánek.

(2. poločas) Vašíček - Buriánek, Zdeňka, Motyčka, Novotný - F. Pánek, Polák, Kakrda, Hundák - Bukač, D. Pánek.

BRANKY: 32. Popović, 44. Kojić - 66. Polák (po rohu Hundáka). ČK: 1:0 Bradonović. ŽK: 1:1.

Živaničtí sehráli vyrovnaný zápas, ale narazili na velice důrazný a rychlý celek, který v první půli dokázal proměnit dvě šance a vedl 2:0. Živaničtí měli zpočátku rezervy v pohybu bez míče, chyběla nabídka, schopnost pohybem si říct o přihrávku. V poli byla hra vyrovnaná, ve 13. minutě spálil gólovou příležitost Bukač, dva trestné kopy Gorola se neujaly, naopak se krásnou střelou pod břevno prezentoval Beljič, ale tečovaný míč po zákroku Vašíčka skončil nad brankou. Ve 32. minutě se dostal míč až na pravou stranu k neobsazenému Popovićovi a ten přízemní střelou k tyči otevřel skóre utkání 1:0. V závěru první půle inkasovali Živaničtí po vlastních chybách gól od Kojiće a poločasové skóre tak skončilo 2:0.

Po změně stran oba týmy prostřídaly a Živaničtí získali územní převahu a  po rohu Hundáka skóroval zblízka Polák 2:1. Ač Živaničtí usilovali o vyrovnání, už se to nepovedlo i když v 69. min. Kakrda vybídl ke  gólové koncovce Bukače a byl to opět Kakrda, který před brankou hledal F. Pánka, ale ten se k důrazné koncovce nedostal  a TK Hundáka pořádně protáhl gólmana soupeře. K vyrovnání nebylo daleko...