1. kolo 1.A třídy: Morašice - Živanice 0:0

15.08.2011 09:01

Sokol Morašice – TJ Sokol Živanice 0:0

ŽIVANICE: Hlouš – Trupl, Ferčák, Malý, Kačírek – Podlipný, Mocanu, Balog (62. Jelínek), Hačko – Pecivál, Macháček. Diváků: 120. ŽK: 1:1.

První zápas v A třídě se Žvanicím příliš nevydařil, na hřišti Morašic „uloupili“ naši fotbalisté pouze bod za bezbrankovou remízu. V nepříliš pohledném utkání se bojovalo hlavně o střed hřiště s minimem kombinačně zajímavých akcí. Světlé chvilky připravili Živaničtí svým věrným divákům zejména v prvním poločase, kdy měli gól na kopačce Pecivál, Hačko a Macháček, ani jeden ze jmenovaných se však do listiny střelců nezapsal a po zbytek zápasu již další výraznější šance k vidění nebyly.

První zápas sezóny se nám vůbec nepovedl, špatně jsme kombinovali, v podstatě jsme nebyli schopní si nahrát. V první půli jsme, bohužel, neproměnili velké šance,“ řekl po zápase asistent trenéra Michal Ferčák.     (JŠ)