10. kolo 1.A třídy: Dolní Újezd - Živanice 2:2 (2:2)

17.10.2011 07:43

Dolní Újezd - TJ Sokol Živanice 2:2 (2:2)
ŽIVANICE: Hlouš – Vrážel, Trupl, Ferčák, Petr – Jelínek, Mocanu, Kačírek, Podlipný – Pecivál, Malý. BRANKY: 25. Svoboda, 38. Havránek – 21. Pecivál, 27. Ferčák.

Po dlouhé době nastoupil v dresu Živanic Radek Vrážel, který nastoupil do obranné řady jako rekonvalescent po vážném zranění. Všechno podstatné se vlastně odehrálo během 17 minut prvního poločasu. Sokol se ujal vedení ve 21. minutě, kdy Pecivál probombil obě vnitřní tyče a střela nakonec skončila v domácí síti. Netrvalo dlouho a domácí kontrovali po zahrání standardky – 1:1. Další blesková odpověď přišla za dvě minuty, kdy se krásně zapsal Michal Ferčák, který z trestného kopu, z dobrých pětadvaceti metrů, vymetl šibenici. Bohužel pro aktivní hosty přišlo opět vyrovnání domácích, kteří tak v 38. minutě i uzavřeli Havránkem skóre zápasu.  Druhý poločas sliboval další branky, jak domácí tak i Živaničtí několikrát orazítkovali tyče soupeřovy branky, avšak další změna stavu už se nekonala a to i díky Ferčákovi, který v 70. minutě zahodil tři body, když ve stoprocentní šanci netrefil nekrytou branku. Další smírný výsledek činí ze Živanic remízového krále soutěže. Po deseti kolech se 14 body patří Sokolu 9. příčka tabulky.  (JŠ)