12. kolo 1.A třídy: FK Pardubice "C" - Živanice 2:2 (2:2)

31.10.2011 17:44

FK Pardubice „C“ – TJ Sokol Živanice 2:2 (2:2)

PARDUBICE C: L. Zavřel – Novotný, F. Kopřiva, Táborský, Komárek (46. Rydval) – Fidra, V. Zavřel, Chovanec (26. Hanč), Braun – Štěpánek (80. Čihař), T. Kakrda. ŽIVANICE: Hlouš – Kačírek, Ferčák, Trupl, Petr – Malý, Mocanu, Balog, Podlipný – Pecivál (30. Macháček), Jelínek. BRANKY: 40. Hanč, 45. Fidra z pen. – 13. z pen. a 42. Podlipný.  ROZHODČÍ: Hunal. ŽK: 4:3. DIVÁKŮ: 80.

Skóre zápasu otevřel Podlipný, který se ve třinácté minutě postavil k exekuci penalty po ruce Kopřivy. Honza Podlipný měl velký gólový apetit, protože ve 23. minutě i orazítkoval břevno domácí branky. Pardubice se dočkaly vyrovnání až ve 40. minutě. Nekrytý Hanč poslal míč do živanické brány – 1:1. Jenže to nebylo ještě z první půle všechno, v domácí obraně chyboval Komárek a Podlipný dokončil sólovou akci krásným lobem a poslal Sokol opět do vedení. Stav utkání se však měnil po pár minutách znova, když ve vápně fauloval Trupl a rozhodčí neváhal ukázat na penaltovou značku podruhé, exekutorem se stal Fidra a nemýlil se. Vše podstatné se tak odehrálo již v první půli, ta druhá přinesla podstatně méně šancí, zato však byla obohacena o řadu vypjatých okamžiků, kdy pracovaly nervy hráčů na obou stranách. Živanice tak přidaly již šestou remízu v sezóně a s 15 body okupují desátou příčku tabulky. (JŠ)