17. kolo Divize C: FK Pěnčín-Turnov - TJ Sokol Živanice 0:3 (0:0)

21.03.2016 10:43

FK Pěnčín-Turnov - TJ Sokol Živanice 0:3 (0:0)

ŽIVANICE: Volšík - Buriánek, Novák, Ferčák, Motyčka - Hundák, Herzán, Gorol (72. Polák), Janecký - Petrus (83. Sůra), O. Ujec (66. T. Kakrda).

BRANKY: 48. O. Ujec, 75. Janecký, 89. Kakrda. ROZHODČÍ: Kapoun. ŽK: 2:3. DIVÁKŮ: 90.

Druhé vítězství v jarní části získali fotbalisté Živanic. V Turnově rozhodli ve druhém poločase, během kterého vstřelili tři góly. Fotbalovější hosté si vytvořili šance již v prvním poločase. V 18. minutě byla Novákova střela zblokována hradbou těl, po přímém kopu pak živanický stoper hlavičkoval do brankáře. Mezi tři tyče nezamířila ani střela Hundáka. V závěru prvního poločasu se vytáhl brankář Volšík, který zlikvidoval gólovku po standardní situaci Turnova. Start do druhého poločasu opět patřil Živanicím. Samostatný únik Ujce dokázal zastavit brankář Hyka, ale o chvíli později na zakončení stejného hráče po přihrávce Herzána již nestačil. Další nájezd Petruse skončil bez gólové radosti. Tu si užil až v 75. minutě Janecký, když po nabídce od Hundáka zakončil křížnou střelou. O chvíli později postupovali domácí hráči na Volšíka, jenž vytáhl další důležitý zákrok. Definitivní pojistku přidal v závěru střídající Kakrda a uzavřel na konečných 0:3.      …napsal o utkání Týdeník Pernštejn