20. kolo 1.A třídy: Stolany - Živanice 0:2 (0:2)

07.05.2012 18:07

SK Stolany – TJ SOKOL Živanice 0:2 (0:2)

ŽIVANICE: Hlouš – Petrlík, Trupl, Ferčák, Kačírek – Podlipný, Mocanu, Strnad, Klouda – Vrážel, Pecivál. BRANKY: 13. Podlipný, 30. Pecivál. ROZHODČÍ: Hunal. ŽK: 1:1.

Živanice potvrdily, že se jim ve Stolanech daří a navázaly na dlouhotrvající šňůru výher na tamním hřišti. Hosté na domácí vlétli jako hurikán a rozhodli už během prvního poločasu. Už ve 13. minutě našel Pecivál přesným centrem Podlipného a ten se ve výskoku nemýlil. Ve 30. minutě připsal druhý a poslední zářez asistent první branky. Pecivál se na hranici velkého vápna šikovně uvolnil a míč s pomocí brankové konstrukce umístil za záda bezmocného stolanského gólmana. Druhý poločas přinesl o něco vyrovnanější partii, ale štěstí v koncovce už chybělo, hru také ztěžoval mokrý terén. Živanice si tak nakonec zaslouženě připsaly další důležité tři body, poskočily na čtvrté místo a na vedoucí Moravany stále ztrácí pouhé čtyři body.      (JŠ)