24. kolo Krajského přeboru: Česká Třebová - Živanice 0:4 (0:1)

09.05.2011 08:23

FK Česká Třebová – TJ Sokol Živanice 0:4 (0:1)
Č. TŘEBOVÁ: Křivka – Síbrt (80. Červ), Vomáčka, Keprt, Petr – Švec, Grepl, Kubásek, Macko (65. F. Abt) – Myšák, Čikl. ŽIVANICE: Mareček – Žák, Vrážel, Michal, Moravec – J. Černík (84. Mocanu), Hanovec, Gorol, Janecký – Kaciáň (73. Konečný), Čech. BRANKY: 27. Gorol, 53. Čech, 62. J. Černík, 90. Janecký. ROZHODČÍ: Pavlas. DIVÁKŮ: 250.

Po opatrném začátku musel jako první zasahovat hostující brankář Mareček po střele Grepla. V 16. minutě Gorol vyzkoušel poprvé pozornost Křivky z trestného kopu – bez úspěchu. V prvním poločase se ujala jen jediná, a to třicátá minuta, kdy dlouhý výkop hostujícího gólmana po útoku domácích a rychlý centr na volného Gorola znamenaly vedení hostí 0:1. Ve 44. minutě opět Gorol z trestného kopu zkoušel trefit šibenici, ale nepovedlo se.
Druhý poločas začal platonickým tlakem hostí. Do první příležitosti se ale opět dostali domácí. Mackova střela se ale do brány nedostala. Z protiútoku v 50. minutě přihrál Gorol na Kaciána a jeho centr zužitkoval Čejka – 0:2. V 59. minutě po rohu trefil Kubásek z bezprostřední blízkosti hostujícího gólmana. V 63. minutě Černík hlavou po centru Gorola zvýšil na 0:3. V 76. minutě se dostali domácí po desetiminutovém tlaku do šance. Myšákovu tutovku ale Mareček zlikvidoval. V 82. minutě to Myšák zkusil znovu, ale vybíhající Mareček likvidoval. V 90. minutě Janečka z pětadvaceti metrů zvýšil na konečných 4:0 pro hosty.