25. kolo Divize C: SK Vysoké Mýto - TJ Sokol Živanice 1:1 (0:1), na penalty 4:2

16.05.2016 10:20

SK Vysoké Mýto - TJ Sokol Živanice 1:1 (0:1), na penalty 4:2

ŽIVANICE: Volšík - Sůra, Novák, Ferčák, Motyčka - Gorol, Herzán, Janecký, Polák – Ujec (72. Hundák), Kakrda (82. Mayer).

BRANKY: 76. Fikejz z penalty - 19. Polák. Rozhodčí: Kvaček. ŽK: 4:2. Diváků: 230.

Přestože domácí na začátku utkání ihned zahrozili gólovou šancí, byli to právě hosté, kdo šel do vedení. V 19. minutě se po centru Janeckého prosadil na zadní tyči Polák a bylo to 0:1. Domácí nadále tlačili a měli více ze hry, hosté ovšem kontrovali nebezpečnějšími situacemi. Jednu takovou krátce před poločasem spálil Kakrda. Ve druhé půli pak dvě tutovky v gól nepřetavil středopolař Gorol, přičemž jednou orazítkoval břevno. Zákonitě tak přišel trest v podobě vyrovnání. „Motyčka údajně fauloval, ale podle mě to byla spíše sporná penalta,“ nechal se slyšet asistent trenéra Živanic Jaroslav Kratochvíl. Z penalty srovnal Fikejz a domácí získali i bonusový bod.