4. kolo 1.A třídy: Staré Hradiště - Živanice 1:0 (1:0)

05.09.2011 17:41

Sokol Staré Hradiště – TJ SOKOL Živanice 1:0 (1:0)

ST. HRADIŠTĚ: Kamitz – Hýsek, Hejhal, Roubal, Tamchyna (46. Vykoukal) – Lexman, Smutný, Deutch – Götz (86. Stefanov), Tester, Pecháček. ŽIVANICE: Mádr - Ferčák, Petr, Kačírek Trupl – Podlipný, Mocanu, Hačko, Jelínek – Pecivál, Macháček. BRANKA: 27. Tester. ŽK: 0:2. DIVÁKŮ: 120.

Živanicím se nedařilo ani ve čtvrtém kole soutěže. K výsledku zápasu přispělo i to, že Sokol byl kompletní až po třinácti minutách zápasu, když do pole nastoupil jedenáctý hráč - Rosťa Macháček, střídačka však i po zbytek zápasu zela prázdnotou. V prvním poločase měli více navrch domácí, když po prvotním zastřelování se do živanického břevna, posadil z trestného kopu Pecháček míč na hlavu Tesnera a ten vstřelil jedinou branku utkání. Druhá půle přinesla šance na obou stranách, domácí přidali druhé razítko na břevně Živanic, na straně hostí měli velké šance na kopačkách Ferčák a Pecivál. Pochvala směřuje oběma gólmanům Kamitzovi a Mádrovi, jejichž přispěním padl v utkání pouze jeden gól. Živanice ještě nevyhrály a tentokrát s notnou dávkou smůly odjížděly z Hradiště bez bodu.  (JŠ)