Debakl Stolan v posledním utkání zimního turnaje v Chrudimi

07.03.2011 13:31

SK Stolany - Sokol Živanice - 1:10 (0:2)

Sestava Živanic: V. Černík – Žák, Vrážel, Moravec, Michal – Gorol, Mocanu, Janecký, Konečný – J. Černík, Čech.

Střídali ve druhém poločase: Mareček, Hanovec, Ferčák, Kaciáň, Balog, J. Jedlička.

Branky Živanic: Gorol 3, Kaciáň 2, Balog 2, Janecký, J. Černík, J. Jedlička.

Poslední utkání chrudimského zimního turnaje sehrály Živanice s týmem SK Stolany (13. tým tabulky krajského přeboru). Hrálo se v podstatě na jednu branku a v tréninkovém tempu. Živanice potvrdily roli favorita už v 8. minutě, kdy bombou z 20 metrů otevřel skóre Gorol. Ač první poločas skončil pouze 2:0 pro Živanice, množstvím šancí lídr krajského přeboru soupeře ze Stolan výrazně předčil. Ve druhém poločase se probudil živanický brankostroj a 7. kolo turnaje se stalo pro Stolanské hotovým peklem, které skončilo desetibrankovým přídělem. V řadě dalších neproměněných šancí Živanice také třikrát orazítkovaly tyče stolanské svatyně.

Přes prohry v prvních třech utkáních turnaje skončily Živanice na druhém místě konečné tabulky turnaje s 12 body a skóre 21:8 za ŽSK Třemošnice (18 bodů, skóre 24:7).

Výsledky Živanic v chrudimském turnaji:

1.kolo: Živanice – SK Chrudim                1:2

2.kolo: Třemošnice - Živanice                 2:1

3.kolo: AFK Chrudim - Živanice               2:1

4.kolo: Živanice – Heřmanův Městec        2:1

5.kolo: Libčany - Živanice                       0:3

6.kolo: Živanice - Slatiňany                     3:0 (kontumováno)

7.kolo: Stolany - Živanice                       1:10

K poslednímu přípravnému utkání před startem jarní části Krajského přeboru Pardubického kraje vás Sokol Živanice srdečně zve v sobotu 12. března do Valů, kde se v 11:30 střetne s mužstvem FK Kolín, které je po podzimní části druhým týmem tabulky Divize C.