Start v chrudimském turnaji nám nevyšel: Živanice - SK Chrudim 1:2

17.01.2011 13:29

První zápas v rámci zimního turnaje, konaného pod záštitou AFK Chrudim, Živanicím příliš nevyšel. V duelu s papírově slabší SK Chrudimí utržil favorit těsnou porážku 1:2.

Sestava Živanic: V. Černík - Trupl, Hanovec, Vrážel, Michal - Čech, Jedlička, Gorol, Janecký - Balog, J. Černík. Střídali: Mareček, Černohubý, Žák, Koch, Macháček, Mocanu, Moravec.  Poločas: 0:0. Branky: Frantl 2x - J. Černík.

Živanice byly v první půli lepším týmem, nicméně marnou snahu o vstřelení branky korunovaly po dvakráte jen nastřelené tyče chrudimské brány. Po změně stran Chrudim přidala a po chybách živanické obrany vstřelila dvě branky. Za Živanice se střelecky prosadil pouze Jakub Černík, který však už jen korigoval na slabých 1:2.

Ve 2. kole turnaje se v neděli 23.1. od 15:00 střetneme s celekm Třemošnice.                                                                                      (JŠ)